adres: Piłsudskiego 42, 48-303 Nysa
PL CZ
Markizy tarasowe
Nagrody
i wyróżnienia


Tryton promocja miasta
i gminy Nysa, przedsię-
biorczość
tel. +48 77 433 23 35
kom. +48 606 223 072
kom. +48 602 212 656
Markizy tarasowe

Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną powierzchni takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Jeżeli podczas ciepłych dni mamy problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, markizy stanowią idealne rozwiązanie. Konstrukcja markizy wykonana jest z najwyzszej jakości stopów aluminium i dostępna w czterech kolorach. Do wyboru mamy także  prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin produkcji europejskiej.Istnieje możliwość wykonania markizy pod konkretny wymiar podany przez klienta. Do wszystkich typów markiz można zastosować dodatkowe elementy ułatwiające jej użytkowanie np. silnik elektryny, czujnik wiatrowy, czujnik słoneczny.

O to niektóre tylko propozycje różnych markiz:
 
Silver Plus – markiza o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.
 
Australia – to markiza, która doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w powierzchniach komercyjnych.
 
Jamaica – jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania.
 
Palladio – elegancka markiza z kasetą, doskonale prezentująca się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę.